Часті питання

На яких умовах видаються кредити через сервіс?

При першому зверненні видається до 2 000 – 4 000 гривень, але постійним позичальникам доступно до 10 000 — 20 000 гривень. Термін погашення - від 1 дня до 1 місяця при перших угодах і до 6-12 місяців при повторному оформленні кредиту. За спецпропозиціями можна брати позики без відсотків, за базовими ставками платити потрібно 1-2% в день.

Чи зможу я отримати кредит, якщо у мене погана кредитна історія?

Так, у нас більше 100 партнерів-банків і мікрофінансових організацій, серед яких є дуже лояльні кредитори, готові допомогти з виправленням репутації позичальникові. Ми підберемо доступні варіанти для клієнтів з будь-якою кредитною історією.

Як швидко оформляється кредит?

За 15 хвилин можна вже гроші отримати. Анкета обробляється автоматично, заявка розглядається миттєво, оформлення проходить за попередньо схваленими пропозиціями, тому кошти видаються без відмови в 95% випадків.

Чи отримаю я гроші ввечері в суботу, а в понеділок вранці вони видаються відразу ж?

Сервіс selectmoney.com.ua працює цілодобово — без перерв і вихідних. Звернення обробляються в будь-який час відразу по надходженню.

Єдине, що може перешкодити отримати гроші за 10-15 хвилин — Це «довгий» спосіб видачі кредиту. Так, при відправці схваленої суми на банківський рахунок за реквізитами або на карту за її номером, гроші можуть йти до клієнта протягом декількох годин або навіть днів. У суботу ввечері на рахунок в банку ви навряд чи отримаєте кредит, і в неділю теж,

Як погашати онлайн кредити?

На вибір у позичальника є багато варіантів внесення коштів в погашення кредиту: оплата Грошовим переказом або через термінал, картою в банкоматі або в особистому кабінеті, банківським переказом за реквізитами кредитора.